osiedle
KONCERTOWA DOLINA
osiedle
NOVA KRAŃCOWA

Dobra lokalizacja naszego osiedla Nova Krańcowa pozwala szybko dostać się do centrum miasta. W pobliżu jest targ i wiele punktów usługowo-handlowych. Mieszkańcy z balkonów będą mogli podziwiać panoramę Starego Miasta. Skwer z placem zabaw i ścieżka rowerowa obok osiedla ułatwią prowadzenie aktywnego trybu życia, a windy podniosą komfort mieszkania.


SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA:

LOKALIZACJA – Lublin, Bronowice, ul. Krańcowa.  

WYGODNA KOMUNIKACJA – szybki dojazd do centrum Lublina, dobry dostęp do komunikacji miejskiej. W pobliżu ul. Krańcowej jest targ. Mieszkańcy będą mieli dostęp do szkół, przedszkoli i obiektów handlowych. Na osiedlu będą miejsca postojowe dla samochodów, motocykli i rowerów na zewnątrz oraz w garażach podziemnych. Windy, miejsca postojowe (1,5 miejsca na mieszkanie), duże balkony.

REKREACJA – na osiedlu będzie plac zabaw obsadzony drzewami i krzewami, w pobliżu mieści się park wodny oraz będzie przebiegać ścieżka rowerowa.

MIESZKANIA I APARTAMENTY – w ofercie mieszkania o powierzchni od 33,23 m2 do 70,98 m2 z możliwością dowolnej aranżacji wnętrz.  Możliwość realizacji mieszkań na podstawie projektu budowlanego, skorzystania z naszych propozycji aranżacji lub zaprojektowania własnej, począwszy od powiększenia ilości pomieszczeń do realizacji przestronnego apartamentu.

W STRANDARDZIE WYKOŃCZENIA: tynki, podłączenia pod urządzenia sanitarne, armatura grzewcza i sterująca ciepłem, markowa armatura elektryczna, sieci: tv, lan, telefoniczna oraz światłowód, wentylacja mechaniczna, wysokiej klasy drzwi wejściowe, okna, parapety z aglomarmuru.
Dla każdego mieszkania zbilansowane będą 1,5 miejsca postojowego dla samochodów, miejsca postojowe dla motocykli i rowerów.

Zapraszamy.